Alexander McQueen

Heeyy co tam u was? Ja dzisiaj zaliczyłam nieudane zakupy, a mianowicie miałam kupić śliczny, pudrowo-różowy kuferek, o którym wam wspominałam, a okazało się, że zapomniałam PINu lub błędnie go wpisałam… Ze sklepu wyszłam wściekła, ale już jutro będę go miała bo kupi mi go koleżanka :)

Dzisiaj byłam na sesji składającej się z 2 etapów. Druga była w… sukni ślubnej 😀 Nie podoba mi się jak były upięte moje włosy i cały ten welon więc nie wiem co z tego wyjdzie…
Zaraz lecę na basen z dziewczynami :*

Oczarowana projektami McQueena postanowiłam wam pokazać jego twórczość. Jest to prawdziwy artysta na miarę XXI wieku ze względu na swój oryginalny styl.
Tu kilka jego projektów prosto z wybiegu:

Jak widzicie stroje są dość specyficzne i bardzo odmienne od normalnych projektów. Ubiera się u niego min. Lady Gaga co łatwo można odgadnąć :)

Buty:

Buty ze względu na swoją dziwaczną strukturę (ogromna platforma i meeega wysoki obcas) są bardzo niebezpieczne i właśnie dlatego wiele gwiazd zrezygnowało z ich noszenia, oczywiście z wyjątkiem Gagi, u której buty obserwujemy min. w teledysku Bad Romance.

Natomiast torebki/etui od McQueena są po prostu strzałem w dziesiątkę ! Malutkie, zgrabne, zdobione w najróżniejszy sposób – ideał ! Ich cena zaczyna się od 2 tys. zł – nosi je już sporo polskich gwiazd, np. Katarzyna Zielińska czy Agnieszka Włodarczyk.

Marzę aby kiedyś zostać posiadaczką takiej :)

Tags

9 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>