BOW’S HAIR

Dzisiaj wybrałam się do fryzjera w celu podcięcia końcówek. Przy okazji, przemiła fryzjerka Kinga z salonu fryzjerskiego, do którego zawsze uczęszczam, wykonała mi fantazyjną fryzurę, której głównym elementem są przesłodkie kokardki :) Od dłuższego czasu zastanawiałam się nad powrotem do warkoczyków. Ponieważ włosy po tej fryzurze urosły mi jak na drożdżach, odpoczęły od szkodliwych zabiegów jednocześnie stając się zdrowymi i lśniącymi jestem bardzo przyjaźnie do nich nastawiona. Jest to tylko kwestia tygodnia, może trochę dłuższego czasu kiedy znowu będę miała je na głowie :) Dla tych, którzy nie pamiętają mojej metamorfozy zapraszam TUTAJTUTAJ :)  
Poniżej przedstawiam Wam dzieło Kingi:
sweterek TUTAJ
Chciałabym Was również poinformować o tym, że zostałam stylistką nowego magazynu modowego i gorąco zapraszam Was do jego odwiedzin. Na stronie Feszyn.com, w zakładce Stylizacje s.o.s będą prezentowane moje najciekawsze stylizacje, a także będziecie mieli możliwość zadawania mi pytań poprzez formularz kontaktowy. Oprócz tego magazyn opisuje nowinki ze świata mody, dodaje relacje z pokazów i różnych eventów. Jestem wdzięczna za kolejne takie wyróżnienie, a już niedługo pojawi się nowy projekt ze mną w roli głównej :)

76 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>