DERMAPURE

dsc_0289

Okres jesienny jest świetną okazją do przygotowania cery na nadejście zimy i poddanie jej odpowiednim zabiegom. To właśnie w tym czasie staram się likwidować drobne przebarwienia za pomocą kwasów czy intensywnie nawilżać skórę twarzy. Oprócz domowej pielęgnacji czasem korzystam także z usług medycyny estetycznej, dlatego postanowiłam wybrać się do kliniki Dermapure w Warszawie. Zabieg ze złotem Botanifique od razu przykuł moją uwagę ze względu na możliwość uzyskania świetnego efektu rozświetlonej cery, ale także spodobał mi się dzięki jego właściwościom. Złoto ma działanie antybakteryjne i nawilżające, a także stymuluje proces syntezy kolagenu i elastyny, przez co nasza skóra jest bardziej elastyczna.

Specjalnie dla moich czytelników, przygotowaliśmy wspólnie z Dermapure konkurs, w którym można dowolny zabieg pielęgnacyjny! Szczegóły znajdziecie TUTAJ :)

dsc_0281 dsc_0279 dsc_0315 dsc_0319 dsc_0342 dsc_0332

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>