Elie Tahari

Czy słyszeliście kiedykolwiek o wspaniałym projektancie Elie Tahari?
Jeśli tak to na pewno wiecie już, że miesiąc temu został otwarty pierwszy butik w Polsce z projektami od tego cudownego Nowojorczyka, a ściślej na Warszawskiej Promenadzie.
Jego marka narodziła się kiedy to Tahari w latach 70 zaczął interesować się modą, na początku projektował sukienki idealne na imprezę, ale z biegiem czasu jego styl nabrał jeszcze większej elegancji i wyrafinowania.
Jego projekty wyróżniają się wyjątkowością i są w pełni wyraziste.
Luksusowe ubrania pochodzące z jego kolekcji cieszą się uznaniem wśród gwiazd światowego formatu – Beyoncé, Elizabeth Hurley czy Jennifer Garner.

Zachęcam do odwiedzenia warszawskiego butiku, gdyż kolekcja jesień-zima 2011 jest wprost wyjątkowa, a w szczególności bardzo kobieca. Dominują projekty inspirowane mrocznym romantyzmem – ażurowe koronki zestawione z futrem, skóra, bogata wełna czy plecione ozdoby a wszystko to w staromodnych barwach, od bieli po czerń, od koloru wina do sepii.

Motto twórczości Elie Tahari brzmi: “Ubiór nie powinien przysłaniać kobiety, tak by jej prawdziwe piękno wysuwało się na pierwszy plan”.

Tags

5 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>