EVENT CUBUS W GALERII MAZOVIA

Witajcie Kochani, wczoraj zostałam zaproszona na kolejny event Cubusa, który odbył się w Galerii Mazovia. Moim zadaniem było wystylizowanie modelek, które uczestniczyły w pokazie. W trakcie opowiedziałam kilka słów o zestawach i przybliżyłam publiczności informacje na temat wiosennych trendów. Tak jak poprzednio, miałam możliwość stworzenia stylizacji dla jednego z manekinów. Tym razem postawiłam na kontrastowy zestaw. Cały czas towarzyszyła mi kamera, która nagrywała moje krótkie wystąpienia. Zwiastun do programu “Model Look”, którego będę prezenterką właśnie wczoraj został nagrany. Już niedługo będziecie mieli okazję zobaczyć mnie na kanale Hit Channel, mam nadzieję, że odbierzecie mnie całkiem pozytywnie, pozdrawiam :)
W stylizowaniu manekina pomagała mi siostra Ola :)
 Elementy nagrania (zapraszam Was do śledzenia mojego profilu na instagramie, gdzie staram się jak najczęściej dodawać zdjęcia)
I na koniec zdjęcie z przemiłą sprzedawczynią Agnieszką :)

38 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>