HEIDI KLUM x LIDL

Ania_005_www

Tak dawno mnie tu nie było! Żyjemy w coraz większym biegu, nasze dorosłe życie zamienia się w wyścig szczurów, w którym ciężko o chwilę wytchnienia.. Pamiętacie jak kilka lat temu potrafiłam zamieścić tutaj aż 15 postów w miesiącu? Teraz mam problem nawet z jednym… Jest to również związane z modą na social media, a zwłaszcza z wielkim gigantem, która nazywa się Instagram. To właśnie on rozleniwia wszystkie blogerki! A dlaczego? Na Instagramie proces przygotowywania postów jest dużo szybszy, a przy okazji korzystniejszy, ponieważ to tam na co dzień szukacie inspiracji, porad czy nawet robicie zakupy. Nic dziwnego, bo właśnie w tym jednym miejscu macie dostęp do wszystkiego, a nie jak w przypadku mojego bloga, który pokazuje tylko i wyłącznie mnie i moje życie. Era smartfonów, a raczej najnowszych Iphone wcale nam tego nie ułatwia. Coraz częściej zamieniamy laptopy na smartfony i tablety, które przyzwyczają nas do lenistwa, czyli do korzystania z aplikacji! Bo po co mamy się trudzić z wpisywaniem trudnych nazw stron internetowych skoro aplikacja nam tego oszczędzi… Tak więc ze mną i z moim blogiem pozostali najwierniejsi, ale są tu też całkiem nowe osoby, które trafiły tu z przypadku… Dzięki Instagramowi rzecz jasna! I tak o to ten mechanizm się napędza, jedna rzecz wypiera drugą, ale dzięki tej drugiej może działać ta pierwsza. Ciekawe tylko jak długo, no i co będzie następne… :)

________________________________________________

A tutaj na szybko opiszę Wam moją stylizację. Zależało mi na stworzeniu luźnego zestawu z eleganckim akcentem, w którym bez skrępowania będę mogła poruszać się po mieście. Czarną bluzę z kolekcji Heidi Klum udało mi się dostać w Lidlu i jest to jeden z moich must have tej jesieni! Pasuje absolutnie do wszystkiego i co najważniejsze cenię ją za jej wygodny charakter :) Połączyłam ją z denimową kurtką i oryginalnymi legginsami. Do całości dobrałam sznurowane botki, które świetnie się z nimi uzupełniają.

Kurtka – Denley 

Bluza – Lidl x Heidi Klum

Legginsy – BrillanteBoutique

Torebka – PaulinaScheadel 

fot by xGaretx

Ania_001_www Ania_008_www Ania_002_www Ania_006_www Ania_004_www Ania_003_www

9 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>