Jubileo, zakupy.

Moja nienawiść w stosunku do matematyki z każdym dniem wzrasta, ale też umiejętności jej rozumowania idą w górę za sprawą codziennego siedzenia nad książkami – to znaczy, że jutro sprawdzian!

Dzisiaj chciałabym Wam pokazać biżuterię od Jubileo, którą właśnie otrzymałam od nich w prezencie  i rzeczy, jakie w ostatnim czasie zakupiłam.

Biżuteria – JUBILEO

Terranova, Bershka, Bershka

Orsay , Stradivarius
Bershka

Prosicie mnie o outfity przystosowane bardziej do panującej pogody więc myślę, że to da się zrobić, na razie jako okrycie wierzchnie używałam głównie ramoneski albo po prostu swetrów gdyż panuje jeszcze kalendarzowa jesień :)
W niedzielę mam sesję z utalentowaną młodą Pani Fotograf więc będzie więcej niż jedna stylizacja :)
Ale uwaga – będę miała na głowie AFRO, bo w niedzielę od samego rana zajmę się rozplątywaniem moich warkoczy. Z jednej strony będzie brakowało mi tej mega wygody, z którą wiążę się ta fryzura, ale z drugiej nie mogę się już doczekać swoich włosów! Urosły mi sporo bo jakieś 5-6 cm więc będą jeszcze dłuższe niż przed założeniem, ale będę musiała za pewne zainwestować sporo w ich odżywienie – no i kwestia czasu zanim przefarbuję się na mój wymarzony kolor, gdyż dam troszkę odpocząć swojej czuprynie :)

A co do stylizacji “idealnych na zimę” będzie ich sporo w normalnych, przefarbowanych włosach bo eleganckie stroje moim zdaniem troszkę gryzą się z warkoczykami :)

Tags

21 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>