Kobieta z klasa – konkurs z Monnari!

Ogłaszam konkurs “Kobieta z Klasą”  w którym możecie wygrać 3 bony o wartości 300, 200 i 100 zł do wykorzystania w sklepie Monnari. Waszym zadaniem jest stworzenie stylizacji z przynajmniej jednym produktem marki Monnari, który ufundował dla Was nagrody :)
Co należy zrobić aby wziąć udział w konkursie?
1. Dodać mojego bloga do obserwownych (dołącz do witryny)
2. Zarejestruj się na Domodi.pl
3. Za pomocą kreatora stwórz zestaw z klasą TUTAJ


Konkurs trwa od 17.12 do 23.12. 
Moim zadaniem jest wybranie 3 zwycięskich stylizacji :)

12 Comments

 • Anonymous pisze:

  przejrzyj ostatnie posty… robi się to dość irytujące, co wchodzę to jakiś konkurs/reklama, żałosne.

 • Anonymous pisze:

  reklama? Co za człowiek żeby jeszcze narzekał na konkursy! Haha

 • Anonymous pisze:

  zarabia na tym..

 • Rosalieeve pisze:

  A że zarabiam to źle? :) Raz się czepiacie tego, a raz tego. Raz piszecie, że mój blog jest beznadziejny, a jak się okazuje, że zarabiam to nagle jestem wielką damą 0.o Po drugie to nie jest reklama, reklama to baner jakiejś firmy agd, z meblami lub spam na blogu..

  • Anonymous pisze:

   Sama w tej chwili nazwałaś sie “wielką damą” i być może tak jest, a reklama to nie “baner jakiejś firmy “agd” z meblami lub spam na blogu” chyba sama nie wiesz co piszesz.

  • Rosalieeve pisze:

   REKLAMA, NA KTÓREJ SIĘ ZARABIA PIENIĄDZE to właśnie taka reklama o jakiej mówię.

  • Anonymous pisze:

   Napewno nie Aniu. Ale skoro się upierasz przyznaj że na tej “nie reklamie” zarabiasz. Znajdę tego posta i ci pokażę że narzekałaś na blogi które właśnie mają te “nie reklamy” i że ty tak mieć nie bedziesz. Ale szczerze wbijam w to, rób sobie co chcesz tylko nie rób głupich z czytelników, bo bd ich miała coraz mniej. Popatrz sobie na inne blogi np Deynn (gdzie jestem jej wielką fanką) i popatrz jak ona odnosi się do czytelników. Z jaką uprzejmością a tobie tego brakuje i mam nadzieje że się nauczysz lub dorośniesz do tego typu zachowania. Rzadko komentuje twojego bloga jednak zwracam uwagę na twoje wypowiedzi , dziewczyno to że ludzie po tobie jadą, to nie znaczy że musisz odpłacać sie tym samym. Bądź mądrzejsza i albo nie odpisuj albo nie akceptuj komentarza, prosta sprawa. Ty musisz tu rządzić, a skoro dajesz im powód bo zaczniesz im pyskować oni bd cię atakować bez przerwy. Pozdrawiam Monika.

 • Anonymous pisze:

  Może i ja zacznę wierzyć w konkursy :) Pozdrawiam. MonRos.

 • Monika pisze:

  A dlaczego to wszystkich boli, że dziewczyna zarabia za swoją pracę? Przecież na przeprowadzenie konkursu, dogadanie się z firmą, wyłonienie zwycięzców, stworzenie posta traci swój prywatny czas. Po to, aby czytelnicy mieli z tego jakąś korzyść w postaci rozrywki, nowego ciekawego posta czy możliwości wygrania nagrody. Wy za to nie płacicie, ale ktoś musi, więc fajnie, że są fimry, które wynagradzają trud blogerów.

  To w jaki sposób ktoś umieszcza reklamę na blogu to już jego sprawa, ale na serio ja nie widzę nic złego w tym, żeby zarabiać na swojej pracy :)

 • Anonymous pisze:

  Zazdrosne podłe dziewuchy weźcie się za coś konkretnego zamiast czepiać się mądrej dziewczyny tylko się ośmieszacie, ciekawe jak by wasze zdjęcie było wklejane po waszą każdą wypowiedzią czy też byście tak cwaniak-owały…jesteście żenujące

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>