Medycyna estetyczna i połączenie prądu bipolarnego

Medycyna estetyczna i połączenie prądu bipolarnego

Medycyna estetyczna i połączenie prądu bipolarnego przyjmuje piękno sprzętu i może utrzymać skórę młodą i piękną bez interwencji chirurgicznej. Najnowsze osiągnięcia w tej dziedzinie pomagają skutecznie walczyć z oznakami starzenia w każdym wieku. Odmładzanie grupy 30-40 lat to przede wszystkim zwalczanie zmarszczek mimicznych, zaczerwienień i zmęczenia skóry. Odmładzanie po 50 roku życia ma na celu likwidację głębokich zmarszczek, opadających powiek i utraty elastyczności skóry.

Jakie są najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze techniki odmładzania skóry?

Wszystko zależy od wieku, trybu życia, stanu skóry. Istnieją dziesiątki, jeśli nie setki technik odmładzania twarzy, wszystkie z różnymi wskazaniami i przeciwwskazaniami. Tak więc, jeśli kogoś interesuje piękno sprzętu, jest cała masa rzeczy, które trzeba z nim zrobić. Estetycy indywidualnie podchodzą do każdego klienta i dobierają najodpowiedniejszą metodę medycyny estetycznej do danego przypadku w klinice https://www.m-estetica.pl. Do najczęściej stosowanych zabiegów kosmetycznych należą:

 • Laser frakcyjny
 • Ultradźwiękowy lifting HIFU
 • Frakcyjne złuszczanie za pomocą częstotliwości radiowej
 • Lifting 3D (Częściowe Odmłodzenie Skóry)
 • Zimny ​​laser z kwasem hialuronowym
 • Lifting termiczny (za pomocą fal radiowych lub światła podczerwonego)
 • Fotoodmładzanie
 • Laserowe odmładzanie skóry
 • Laserowe usuwanie pajączków
 • Laserowe usuwanie plam starczych.

Wpływ energii świetlnej i prądu elektrycznego na proces odmładzania skóry

Sprzęt do Odmładzania Twarzy i Szyi Estetyka oferowany przez Medycynę Estetyczną to bezpieczny i skuteczny sposób na zachowanie młodości i piękna. Rezultaty zastosowania technologii sprzętowej widoczne są już po pierwszym procesie. We współczesnym świecie piękno i zdrowie skóry twarzy zajmuje bardzo ważne miejsce. Zazwyczaj ocenia się człowieka po wyglądzie twarzy. Co powinni zrobić ludzie, których skóra utraciła młodość i świeżość z powodu długotrwałego stresu i surowego miejskiego środowiska ekologicznego? Specjalnie dla nich opracowano nową i unikalną metodę odmładzania twarzy z wykorzystaniem energii światła i elektryczności.

Na czym polega ta technologia, która łączy w sobie zalety prądu bipolarnego i silnego źródła światła?

Technika z zakresu medycyny estetycznej pozwalająca przywrócić młodość i atrakcyjność skórze twarzy bez operacji. Łącząc działanie energii świetlnej i prądu o wysokiej częstotliwości zabieg skutecznie wspomaga walkę ze zmarszczkami, wygładza, odmładza i uelastycznia skórę.

Medycyna estetyczna i połączenie prądu bipolarnego
Medycyna estetyczna i połączenie prądu bipolarnego

Do niedawna nie można było jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie: Która metoda kosmetycznego odmładzania twarzy jest najskuteczniejsza? Teraz można powiedzieć, że technologia fotonowego odmładzania skóry przewyższyła wszystkie dotychczas znane metody zarówno pod względem skuteczności, jak i nieszkodliwości.

Bezinwazyjny lifting + fotoodmładzanie całkowicie odmienił medycynę estetyczną. Bez szkodliwego i bolesnego wpływu na skórę, w zaledwie trzech sesjach zabieg pozwoli osiągnąć efekty porównywalne z zastrzykami z botoksu i laserowym odmładzaniem twarzy. Sekret tej technologii tkwi w jednokierunkowym działaniu dwóch potężnych sił energii świetlnej i prądu o wysokiej częstotliwości. Działając razem, te dwie siły mogą naprawdę odmienić wygląd każdej kobiety, przywracając jej młodzieńczy i wypoczęty wygląd. Fotoodmładzanie odnosi się do poprawy kondycji skóry poprzez naświetlanie skóry wiązkami impulsowymi o wysokiej częstotliwości. Fototerapia ma wszechstronne działanie przeciwstarzeniowe, które konkuruje z chirurgią kosmetyczną, ponieważ aktywuje intensywną produkcję kolagenu i elastyny ​​w tkankach.

Korzyści z zastosowania metody łączącej efekty świetlne i radiowe

 • usuwa małe i średnie głębokie zmarszczki,
 • poprawia koloryt skóry,
 • przywraca elastyczność skóry,
 • usuwa suchość,
 • leczenie trądziku,
 • usuwa trądzik różowaty, pajączki, piegi i przebarwienia,
 • aktywuje procesy metaboliczne i syntezę kolagenu w tkankach,
 • daje efekt liftingu i wyreguluj kontury twarzy,
 • daje gładką skórę,
 • usuwa niechciane włosy.

Technika ta stosowana jest w celu odbudowy i poprawy jakości skóry twarzy, szyi, dłoni i dekoltu.

Jakie problemy rozwiązuje podgrzewanie włókien kolagenowych?

Kosmetologia sprzętowa wykorzystuje połączone działanie odpowiednio dobranej serii promieni świetlnych i wysokoenergetycznych prądów bipolarnych, dzięki czemu oprócz odmłodzenia twarzy można zapomnieć o długich wizytach u kosmetyczki. Medycyna estetyczna nie stoi w miejscu i stworzyła zabieg, który pozwoli Ci pozbyć się plam pigmentacyjnych, rogowacenia, ubytków naczyniowych, drobnych zmarszczek na twarzy i wokół oczu, szarej cery, rozszerzonych porów, śladów po trądziku i zaskórnikach oraz wiele innych kosmetycznych niedoskonałości skóry.

Odmłodzenie może być główną cudowną właściwością o działaniu ściągającym. Już po pierwszym zabiegu można zauważyć odmłodzoną twarz dzięki odnowie skóry oraz przywróceniu jej jędrności i elastyczności. Zabiegi medycyny estetycznej mogą pomóc trwale rozwiązać wiele problemów zdrowotnych.