Moje przemyślenia.

Witam wszystkich :) Czuję się coraz lepiej, powoli wracam do siebie :) Na pewno przyczyniają się do tego wizyty przyjaciół, chłopaka, rodziny zarówno jak Wasze słowa, które ciągle dodają mi otuchy i powodują coraz częstszy uśmiech na mojej twarzy, która powoli “przyzwyczaja się” do niego :)

Już jutro czeka mnie zdjęcie szwów, opuchlizna powoli ustępuje.
Moja mama śmieje się, że nie muszę się malować bo cały czas przechodzi przeze mnie cała paleta barw od fioletu i różu aż do żółci i zieleni :)
Nie mogę się już doczekać kiedy znowu zasmakuję życia, w dosłownym tego słowa znaczeniu :) Chciałabym znów móc zjeść coś oprócz zupek, kaszek, jogurtów czy innych wymyślnych specyfików.

Czas, który spędzam na przebywaniu w domu staram się stopniowo wykorzystywać pożytecznie. Głównie całe dnie wyleguję się w łóżku dzięki czemu mam mnóstwo czasu by przemyśleć wiele spraw. Wychodzę z założenia, że wiele decyzji w życiu podejmowałam zbyt gwałtownie. Jak każdy popełniłam wiele błędów ale również odniosłam wiele małych i dużych sukcesów, które nadały mojemu życiu sens i mam nadzieję, że w dalszym ciągu będę je odnosić.
Nie mogę się już doczekać kiedy do Was wrócę. Już teraz mam wiele pomysłów na nowe stylizacje, a Wy jesteście moją inspiracją :)
Moje ferie miały być wspaniałe – czekała na mnie Słowacja, połowinki, 18stka kumpeli, 4 sesje zdjęciowe, które planowane były od dłuższego czasu. No cóż, wyszło jak wyszło,  dzięki Wam wiem, że nie ma co się załamywać – może być już tylko lepiej ! :*

Dziękuję Wam Wszystkim, Że Jesteście :* 

15 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>