Stylowe Nude

Nie wiem co się dzieje z tym blogiem ale zniknął mi ostatni post i dużo komentarzy…

Wczoraj byłam na 18stce Bartka :) Było ostro fajnie tylko, że pod koniec już mało kto cokolwiek ogarniał… No nic, ale chyba imprezę można zaliczyć do udanych? 😀 Z tego co kojarzę to chyba nawet mam jakieś zdjęcia ale jeszcze ich nie dostałam, jak będą to wstawię :)

Myślę nad kupnem fajnych obcasów w kolorze nude i trochę poszukałam w necie na ten temat i znalazłam duużo ślicznych butów ! Już nie długo zamierzam sobie je sprawić, tym bardziej że kolor nude wraz z jaskrawym, neonowym różem i pomarańczem są najmodniejsze w tym sezonie, dlatego też nie obawiajcie się kupowania ubrań w tym kolorze :)

Które wam się najbardziej podobają?  Moim zdaniem pierwsze i przedostatnie są najlepsze :) 
Buty możecie znaleźć na stronkach internetowych DeeZee lub StyloweButki, ewentualnie allegro, gdyby jakieś się spodobały to podam dokładny link. Niestety DeeZee ma ograniczoną liczbę rozmiarów i z tego względu nie zamówiłam jeszcze żadnych butów z ich stronki.
Pozdrawiam :) :*

Tags

11 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>