SUNSET IN THE CAR

DSC_8495mm

Szkolny tydzień upłynął pod znakiem zawirowań i pozytywnych wrażeń. Wraz ze znajomymi świetnie bawiliśmy się przy nagrywaniu reportażu o modnym ekobazarze na warszawskiej Woli. Przeprowadziłam wywiady z pracownikami, a ciekawym doświadczeniem była rozmowa z tamtejszym kupującym, aktorem Jarosławem Boberkiem. Już niedługo postaram Wam się udostępnić materiał, zarówno ten jak i zaległy z mojego wypadu do Białki Tatrzańskiej. Ruszam z vlogiem na dobre, także zapraszam Was do zadawania mi pytań pod postem, na które odpowiem w nagraniu. Mam zamiar poruszać w nich wiele ciekawych tematów. Jakich? O tym dowiecie się już niedługo, tymczasem zapraszam do subskrypcji mojego kanału na youtube TUTAJ :)

______________________________________________

Poniżej prezentuję Wam zdjęcia ze spontanicznej i błyskawicznej sesji. Jej głównym założeniem było uchwycenie pięknego zachodu, ale niestety słońce okazało się szybsze… :)

fot by Witold Piotrowski

DSC_8481nnn 11032086_879316582110560_1376675976_onnDSC_8432

21 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>