Top 4 – książki.

Heyy, jak spędzacie dłuuugie, letnie niedzielne popołudnia? U mnie to zależy, ale gdy nie mam na nic ochoty to idę na taras, rozkładam się na bujanej ławce i czytam :) Obecnie ten zwyczaj ograniczył się u mnie do minimum, gdyż ostatnio wyparły go przejażdżki rowerowe i inne niedzielne przyjemności :)
Chciałabym wam polecić książki godne przeczytania :) Jeśli o mnie chodzi kiedyś lubiłam bardzo literaturę młodzieżową, ale teraz wyparły ją bardziej “dojrzałe” lektury choć nie ukrywam, czasami fajnie jest przeczytać i taką książkę :)

1. Lousie Rennison – Angus, Stringi i przytulanki

Książka godna polecenia, przeznaczona głównie dla nastolatek ale i nie tylko :)
Opowiedziana z humorem historia Georgii Nicolson potrafi w jednym momencie rozczarować, chwycić za serce oraz rozbawić do łez :)
2. Gayle Forman – Jeśli zostanę

Niesamowita historia, w której główna bohaterka traci wszystko co dotychczas miała na wyłączność – rodzinę. Trwa walka o jej życie, Mia musi zdecydować czy chce ją wygrać.
3. Meg Cabot – Kłamczucha w opałach
Zabawna książka, przedstawiająca losy Katie, która przez jedno kłamstwo staje się popularna i dołącza do elity, niestety po jakimś czasie prawda powoli wychodzi na jaw… 
4. Melissa de la Cruz – Au pair, Clubbing
Bardzo wciągająca, współczesna historia 3 przyjaciółek, które pracują przez wakacje w eksluzywnej willi opiekując się dziećmi. Dużo imprezują, stają się sławne i chodzą na zakupy, jednak wszystko co dobre szybko się kończy.
Książek godnych polecenia jest jeszcze dużo, ale starałam się wybrać te najlepsze :)
 
A jakie są wasze propozycje książkowe? :)

17 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>