Yves Saint Laurent, Pastelowe love, Frędzle

Cześć kochani. Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić kilka aktualnych faktów ze świata mody.

Typ obcasów zaprojektowany przez dom mody Yves Saint Laurent będzie w tym sezonie bardzo modny, o czym dowiadujemy się śledząc chociażby portal Deezee, na której pojawił się już ten model obuwia.
W tym roku projektanci stawiają głównie na obuwie wykonane z zamszu, ale to nie oznacza, że ponadczasowe lakierki stracą swój urok.

Uwagę należy zwrócić na konstrukcyjnie doskonale wyrzeźbione przejście z obcasa do platformy.
Szczecina biegnąca wzdłuż pięty i obcasa dodaje im dynamiki.

________________________________________________
Jeśli chodzi o kolory, które będą rządzić światem mody projektanci stwarzają nam okazję do podejmowania samodzielnych decyzji. Jak donosi wizaż.pl romantyczki ucieszy obecność pasteli, bardziej odważne dziewczyny sięgną po żywe kolory, a zwolenniczki klasyki wybiorą bardziej kontrastowe połączenia – biel i czerń. Należy jednak pamiętać, że w wiosennej palecie kolorów to właśnie pastele są najbardziej kobiece i subtelne.
 
______________________________________________

W tym sezonie będą królować frędzle, które są zainspirowane stylem etno i boho. Frędzle nie wychodzą z mody i są zdobniczym przebojem sezonu. Najczęściej pojawiają się na kozakach, doczepione do wysokich cholewek. Chętnie wchodzą w duet z torebkami, podkreślając, że boho nadal jest na czasie.

_________________________________________
:*

Tags

20 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>