Zakupy.

Cześć co tam u was? Mi przed chwilą przypomniało się, że zapomniałam oddać książkę do biblioteki i mogę jutro nie dostać świadectwa, ale już ją znalazłam… Po zakończeniu z klasą na schody :)
Dzisiaj odwiedziłam Paulincję w szpitalu i wybrałam się na bardzoo udane zakupy ze względu na mega przeceny ! W Mazovi, szczególnie w Cubusie huczy od przecen, można kupić rzecz tańszą nawet o 50% ! Są tam moje identyczne, beżowe legginsy z Bershki w wielu kolorach za 65 zł, które wcześniej kosztowały 120 :) Również w H&M jest wiele fajnych koszul z przeceny :)

Kostium – Cubus, normalnie kosztowałby mnie 120 zł, a zapłaciłam 60 zł. Na początku chciałam biały jednak spodobał mi się kolor – neonowy róż, który pięknie będzie podkreślał opaleniznę oraz w tym sezonie króluje spośród barw :)
Koszula – Cubus 50 zł, również z przeceny :)
Biały Top z Tally Weijl, ich nigdy nie jest za wiele :) Komponuję się idealnie z każdą rzeczą, nie wyobrażam sobie nie mieć go w szafie.
Legginsy – H&M
Już niedługo zobaczycie mnie w innym kolorze, buźka :)

Tags

16 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>