Zakupy z Axparis.co.uk

Często piszecie do mnie z zapytaniem o sukienki ze stronki AxParis.co.uk. Warto zaopatrzyć się w ten wyjątkowy, studniówkowy bądź sylwestrowy wieczór w jedną z nich, gdyż są na prawdę magiczne :)
Na Axparis znajdziecie wiele świetnych modeli, które trafią w gust każdej z nas jednak jest to stronka angielska. Zapewniam Was, że nie macie się czego obawiać przy robieniu zakupów. Aktualnie kilka modeli jest już przecenionych więc to dobry wybór aby kupić sukienkę marzeń właśnie w tej chwili :)
Na samej górze znajdujemy napis Currency i wybieramy środkowy znaczek (Europa), wtedy ceny automatycznie zmieniają się na euro. Aby dokonać zakupu klikamy na różowe pole Add To Bag, a następnie Go To Checkout, nie musimy się rejestrować, wystarczy, że w polu Account Details uzupełnimy swoje dane kontaktowe :) Za przesyłkę płacimy 9euro. Przesyłka idzie do nas od 4 do 6dni. Mam nadzieję, że pomogłam.

Poniżej zaprezentuję Wam kilka modeli, w których się zakochałam :)

36 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>