MUST HAVE – ŻÓŁTA TOREBKA

IMG_40591

Czy żółta torebka jest idealnym wyborem na obecny sezon? Absolutnie TAK! Na ten odważny kolor postawili projektanci tworząc kolekcje na lato 2017. Cytrynowa żółć zdominowała wybiegi i pojawiła się min. u Gucci, Acne, Pucci, Ackermann czy Jil Sander. Badania wykazują, że żółty jest jednym z najmniej lubianych przez nas kolorów, ale to właśnie ten sezon bezpretensjonalnie należy do niego. Jest to na pewno związane z jego ostrzegawczym charakterem i faktem, że od razu przyciąga uwagę – dlatego tak wiele firm decyduje się na użycie go w swoim logo.

Zdjęcia wykonała:

Justyna Gagoś

IMG_40771

Paznokcie – LaPremiere

Torebka – Pinko

Ja postawiłam na tą soczystą torebkę ponieważ będzie świetnym dodatkiem do letnich zestawów. Z powodzeniem przełamuje czarne total looki, jak ten poniżej, dzięki czemu stylizacja nie jest nudna i dalej wyróżnia się klasycznym charakterem. Jej ryzykowne połączenie z odważnymi spodniami obroniło się na piątkę z plusem, ponieważ duże znaczenie ma tu gra dobranych kolorów. Pamiętajmy o tym, aby żółty łączyć raczej ze spokojnymi odcieniami bo świetnie prezentuje się w duecie z pastelami ale także, kiedy zestawisz ją z total lookiem będzie wyglądać obłędnie.

Okulary – Primark

Naszyjnik – Apart by Elixa

Body – H&M

Spodnie – BrillanteBoutique

Szpilki – Zara

IMG_39961 IMG_40671 IMG_39721IMG_40091 IMG_40441 IMG_40541 IMG_40551IMG_40781

5 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>